TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: unknown
ru: неизвестный

en: Quote
ru: Цитата

en: New comment
ru: Новый комментарий

en: Quality
ru: Качество

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Word count
ru: Число слов

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Standard
ru: Стандарт

en: Debugging
ru: Отладка

en: Translation Management
ru: Управление переводами
