TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: unknown
sv: okänd

en: Quote
sv: Citera

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Word count
sv: Antal ord

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Debugging
sv: Felsökning
