TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: Add new comment
ta: புதிய கருத்தை சேர்

en: Standard
ta: தரமானது

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்
