TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: unknown
uk: невідомо

en: Quote
uk: Цитувати

en: New comment
uk: Новий коментар

en: Quality
uk: Якість

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Machine
uk: Машина

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Business
uk: Бізнес

en: Standard
uk: Стандарт

en: Debugging
uk: Зневадження

en: ETA
uk: Залишилось
