TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: unknown
vi: không rõ

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Word count
vi: Đếm từ

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
