TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Business
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
