TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: New comment
de: Neuer Kommentar

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Quality
de: Qualität

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Machine
de: Maschine

en: Instructions
de: Anleitung

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: Automatically accept
de: Automatisch akzeptieren

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
de: @translator ist nicht verfügbar. Bitte sicherstellen, dass die <a href=":configured">Konfiguration</a> korrekt ist.
