TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: New comment
fr: Nouveau commentaire

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Quality
fr: Qualité

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Debugging
fr: Débogage

en: Revision comment
fr: Commentaire de révision

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
fr: @translator n'est pas disponible. Vérifier la <a href=":configured">configuration</a>.
