TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Standard
gl: Estándar

en: Debugging
gl: Depuración
