TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Standard
hi: मानक

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
