TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Standard
el: Βασικό

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
