TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Quality
fa: کیفیت

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Standard
fa: استاندارد

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی
