TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: New comment
lv: Jauns komentārs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Standard
lv: Standarta

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
