TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Standard
fi: Standardi

en: Debugging
fi: Debuggaus
