TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Model
nl: Model/type

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: API key
nl: API-sleutel
