TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Service Provider
pl: Dostawca usługi

en: API Key
pl: Klucz API

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: API key
pl: Klucz API
