TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Service Provider
uk: Сервіс-провайдер

en: Advanced
uk: Розширені

en: Model
uk: Модель

en: Temperature
uk: Температура

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: API key
uk: Ключ API

en: Prompt
uk: Нагадування
