TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Model
vi: Mô hình

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: API key
vi: khóa API

en: Prompt
vi: Dấu nhắc
