TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Model
lv: Modelis

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: API key
lv: API atslēga
