TMGMT Translator OpenAI (1.0.1-rc3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Advanced
et: Täpsem

en: Model
et: Mudel

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
