TMGMT Translator Smartling (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Key
hu: Kulcs

en: Download method
hu: Letöltési mód

en: Default export format
hu: Alapértelmezett export formátum

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
