Smartling Connector for Drupal (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Key
ru: Ключ

en: Download method
ru: Способ скачивания

en: Default export format
ru: Формат экпорта по умолчанию

en: Translation Management
ru: Управление переводами
