TMGMT Translator Smartling (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Key
ja: キー

en: Download method
ja: ダウンロードの方法

en: Default export format
ja: デフォルトのエクスポート形式

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
