TMGMT Translator Smartling (8.x-1.0-rc5) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Password
fa: رمز

en: URL
fa: نشانی

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Key
fa: کلید
