TMGMT Translator Smartling (8.x-2.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: File type
fr: Type de fichier

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: Download method
fr: Méthode de téléchargement

en: Run cron
fr: Lancer la tâche planifiée (cron)

en: Queue
fr: File

en: Default export format
fr: Format d'export par défaut

en: Cron ran successfully.
fr: La tâche planifiée (cron) a réussi.

en: Cron run failed.
fr: La tâche planifiée (cron) a échoué.

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
fr: @translator n'est pas disponible. Vérifier la <a href=":configured">configuration</a>.
