TMGMT Translator Smartling (8.x-2.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: URL
fa: نشانی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Download method
fa: روش دانلود

en: Run cron
fa: اجرای کرون

en: Cron ran successfully.
fa: کرون با موفقیت اجرا شد.

en: Cron run failed.
fa: اجرای کرون با شکست روبرو شد.
