TMGMT Translator Smartling (8.x-2.9) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Download
kk: Жүктеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Download method
kk: Жүктеу әдісі

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: Cron run failed.
kk: Cron іске қосалмады.
