TMGMT Translator Smartling (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Download
is: Hala niður

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: URL
is: vefslóð

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Download method
is: Niðurhalsaðferð

en: Run cron
is: Keyra cron

en: Cron run failed.
is: Cron keyrsla mistókst
