TMGMT Translator Smartling (8.x-3.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Download method
af: Aflaai metode
