TMGMT Translator Smartling (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: State
sk: Stav

en: File type
sk: Typ súboru

en: Download method
sk: Metóda sťahovania

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Queue
sk: Rad

en: Default export format
sk: Základný formát exportu

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Cron run failed.
sk: Beh cronu zlyhal.

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: Test context
sk: Testovací kontext

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
