TMGMT Translator Smartling (8.x-3.12) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Info
sl: Podatki

en: Download method
sl: Prenos datotek

en: Run cron
sl: Poženi Cron
