TMGMT Translator Smartling (8.x-3.13) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Run cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: Cron run failed.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་མ་ཐུབ།
