TMGMT Translator Smartling (8.x-3.17) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Download
ku: داگرتن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Info
ku: زانیاری

en: Download method
ku: شێوازی داگرتنی پەڕگەکان

en: Run cron
ku: کارگێڕ بخە گڕ

en: Cron ran successfully.
ku: کارگێڕ بە سەرکەوتوویی هەڵسووڕا.

en: Cron run failed.
ku: کارگێڕ سەرکەوتوو نەبوو.
