TMGMT Translator Smartling (8.x-3.18) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Info
te: సమాచారం
