TMGMT Translator Smartling (8.x-3.3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: State
hr: Država

en: Download method
hr: Metoda preuzimanja

en: Run cron
hr: Pokreni cron

en: Cron ran successfully.
hr: Cron uspješno izveden.

en: Cron run failed.
hr: Cron nije uspio.
