TMGMT Translator Smartling (8.x-3.5) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: State
nl: Status

en: Job
nl: Vacature

en: File type
nl: Bestandstype

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Download method
nl: Downloadmethode

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Default export format
nl: Standaard exportformaat

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: Cron run failed.
nl: Het was niet mogelijk om cron uit te voeren.

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.
