TMGMT Translator Smartling (8.x-3.7) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Info
hy: Ինֆո
