TMGMT Translator Smartling (8.x-3.7) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: State
th: รัฐ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Download method
th: วิธีการดาวน์โหลด

en: Run cron
th: เรียก Cron ทำงาน

en: Cron ran successfully.
th: Cron ทำงานสำเร็จ

en: Cron run failed.
th: Cron ทำงานล้มเหลว

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
