TMGMT Translator Smartling (8.x-3.8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি
