TMGMT Translator Smartling (8.x-3.8) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Download
tr: İndir

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Files
tr: Dosyalar

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: State
tr: Durum

en: Job
tr: İş

en: File type
tr: Dosya türü

en: Info
tr: Bilgi

en: Download method
tr: İndirme yöntemi

en: Run cron
tr: Dönemsel görevleri (cron) çalıştır

en: Cron ran successfully.
tr: Dönemsel görevler başarıyla çalıştırıldı.

en: Cron run failed.
tr: Dönemsel görevleri çalıştırma girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.
