TMGMT Translator Smartling (8.x-3.9) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: State
ca: Estat

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Download method
ca: Mètode de descàrrega

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Default export format
ca: Format d'exportació per defecte

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Cron run failed.
ca: L'execució de cron ha fallat.

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
