Smartling Connector for Drupal (8.x-4.12) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Login
it: Accedi

en: Name
it: Nome

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: Files
it: File

en: User ID
it: ID utente

en: State
it: Stato

en: Info
it: Informazioni

en: Download method
it: Metodo di download

en: Run cron
it: Esegui cron

en: Cron ran successfully.
it: Cron eseguito con successo

en: Cron run failed.
it: Esecuzione di cron fallita.

en: Test context
it: Contesto di prova

en: Authorize
it: Autorizza

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.
