TMGMT Translator Smartling (8.x-4.13) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Files
sv: Filer

en: User ID
sv: Användar-ID

en: State
sv: Läge

en: Info
sv: Information

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Download method
sv: Nedladdningsmetod

en: Run cron
sv: Kör schemalagda aktiviteter

en: Queue
sv: Kö

en: Cron ran successfully.
sv: Schemalagda aktiviteter kördes utan problem.

en: Cron run failed.
sv: Körning av schemalagda aktiviteter misslyckades.

en: Test context
sv: Testsammanhang

en: Authorize
sv: Godkänna

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.
