Smartling Connector for Drupal (8.x-4.16) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Files
sr: Фајлови

en: User ID
sr: ID корисника

en: State
sr: Статус

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
