TMGMT Translator Smartling (8.x-4.17) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: State
et: Olek

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Download method
et: Failide allalaadimisviis

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Cron ran successfully.
et: Cron'i töö lõppes edukalt.

en: Cron run failed.
et: Cron'i töö ebaõnnestus.

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
