TMGMT Translator Smartling (8.x-4.17) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: State
sr: Статус

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
