TMGMT Translator Smartling (8.x-4.3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Download method
cy: Lawrlwytho dull

en: Run cron
cy: Gadael i cron redeg

en: Cron ran successfully.
cy: Cron wedi rhedeg yn lwyddiannus.

en: Cron run failed.
cy: Rhediad cron wedi methu.
