Smartling Connector for Drupal (8.x-4.3) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Download
ja: ダウンロード

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Number of items
ja: 項目数

en: Files
ja: ファイル

en: User ID
ja: ユーザーID

en: State
ja: 状態

en: Job
ja: ジョブ

en: User Id
ja: ユーザーID

en: Download method
ja: ダウンロードの方法

en: Run cron
ja: cron を実行

en: Queue
ja: キュー

en: Cron ran successfully.
ja: cronが正常に実行されました。

en: Cron run failed.
ja: cronの実行に失敗しました。

en: Project ID
ja: プロジェクト ID

en: Authorize
ja: 承認

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
