TMGMT Translator Smartling (8.x-4.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Info
ka: ინფო

en: Run cron
ka: კრონის  გაშვება
