TMGMT Translator Smartling (8.x-4.4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Files
pl: Pliki

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: State
pl: Stan

en: Info
pl: Informacja

en: Download method
pl: Sposób udostępniania plików

en: Run cron
pl: Uruchom cron

en: Queue
pl: Kolejka

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Cron run failed.
pl: Nie udało się wykonać zadań cron.

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
